bahis siteleriimplant dis fiyatlari
Ziyaretçi Defteri
İsim
Soyisim
Mesajınız:
Güvenlik Kodu
Mesajlarınız
hümeyra küçük - 19.07.2019
Ben yeni kayıt oldum .Şuana kadar geçen yıllarıma üzüldüm.Rabbim razı olsun çok çok güzel anlatıyosunuz.Orta okuldan beri içimde bir ukde idi arapça.İlahiyat önlisansı öyle böyle atlattım şimdi lisans tamamlamadayım artık bu arapçayı temelden anlamak istiyorum nasıl yapıcam edicem derken rabbim sizi karşıma çıkardı.İnanın neden böyle olmuş dediğim herşeyin cevabını hocamız sanki duyuyormuş gibi anlatıyor.ALLAH RAZI OLSUN.
Elif Fezzaga - 16.07.2019
Selamun aleykum verahmetullah ben biraz Arapça serüvenimden bahsetmek istiyorum. 2015 yılında hocamızla derse başladık. Bizim derlerimiz birebir ders şeklindeydi. Ben Arapça adına sadece ene ve nahnü kelimelerini biliyordum. Elhamdülillah derslere başladık ve bir yıl derslere devam ettik. Şuan geldiğim seviye ise orta düzeyde konuşuyorum, dinlediğim videolarda cok az bir kısmı hariç anlıyorum ve üç hanıma (40 üzeri) ders vermeye başladım.Hocamın anlatımı o kadar güzel ve akıcıydı ki ben hergün derse gelmeyi özlüyordum. Hiç üzülmeyin videoda ne görüyorsanız hocamızın anlatımı aynı şekildedir.Bende dersleri sanki yeni öğreniyormuş gibi tekrarını yapıyorum bu siteden.Arapça zordur ama çalıştıkça zevkli hale geliyor. Bol bol dua edin ve çevrenizden özellikle anne babanızdan dua isteyin.
Emine Özyurek - 27.06.2019
Selamün aleyküm hocam çok güzel anlatiyorsunuz biraz bildiğim için şuan zorlanmiyorum anlıyorum hemde pekisiyor inşallah Allah razı olsun inşallah
Begüm Gülboy - 28.02.2019
Bu Arapça derslerinin, AÖF İlahiyat Arapça derslerinde işe yarayıp yaramadığı konusunda örnek teşkil etmesi açısından kendi deneyimimi paylaşmak istiyorum. Hiç Arapça bilmiyordum temelim sıfırdı, Arapça 1 vizesinden önce 13. dersi bitirmiştim. Vizeden 51 aldım. Arapça 1 finalinden önce 19. dersi bitirmiştim. Finalden 44 aldım. 46 not ortalaması ile Arapça 1 harf notum BC geldi. Vize ve final sınavlarına yönelik, sınavdan 1 gün önce önceki senenin sorularına ve kitaba şöyle bir göz gezdirmek, ve final için özet videolara bakmak dışında ekstra bir çalışma yapmadım. Genelde Zeynep hocanın derslerinden hatırladıklarımla soruları çözdüm. Arapça öğrenirkenki asıl amacım AÖF derslerini vermek olmadığı için, AÖF adına ayrıca bir çalışmam olmadı ancak burda demek istediğim, AÖF’e özellikle eğilmeseniz bile Zeynep hocanın dersleri AÖF sınavları için de faydalı oluyor biiznillah. Allah razı olsun.
Halil Çakır - 22.11.2018
Selamun aleyküm öğretici olmak ayrı bir kaabiliyet maşallah diyelimde nazar değmesin 😊Hocam ingilizce dersinin son videosu 21. Videomu bunun devamı olacakmı acaba
1.Sayfadasınız
2
3
4
5
6
7
8
9