bahis siteleriimplant dis fiyatlari
Ziyaretçi Defteri
İsim
Soyisim
Mesajınız:
Güvenlik Kodu
Mesajlarınız
Burcu Safalı - 13.02.2018
Çok şükür bugün birinci kitabımı bitirdim 36 37. Derslere doğru epey korkmuştum anlayamayacapım en iyisi burakayım demiştim çünkü üş aylık bir ara vermiştim ama elhamdülillah geri dönüp güzel bir tekrar yapıp dersleri tekrar izleyince toparladım şuan kelime ezberlerim ve biriken yazılarım dışında bir sıkıntım yok allahın izniyle birde kitabımı dönüp tekrarnettim mi ikinci kitabıma başlayacağım size nasıl dua ettiğimi tahmin edemezsiniz hocam her dersin konusuna başlarken diyorsunuzya allahın izniyle çok kolay zorlanacak birşey yok diyorsunuz ya. İnanın bu bence büyük bir algı şöyle zor böyle zor dedikleri arapçayı ufak ufak anlıyorum ya sizi çok seviyorum
Sema Çelik - 09.02.2018
Selamun aleyküm hocam ben açıktan ilahiyat okuyorum Arapça'ya dair hiçbir altyapım olmamasına rağmen sizin derslerinizi dinleyerek sizin sayenizde sınavdan geçtim çok şükür o kadar güzel anlatıyorsunuz ki normalde ders çalışmayı sevmeyen bir insan olmama rağmen derslerinizi büyük bir zevkle takip ediyorum. Allah sizden razı olsun. Bebeğiniz de hayırlı olsun Allah hayırlı uzun ömürler versin. Allah'a emanet olun.
Aylin İbrahimağaoğlu - 05.02.2018
Esselamu Aleykum Allah sizden razi olsun daha öncesinde "Ben Arapca ögrenemem, cok zor" diyordum. Ama simdi sizin sayenizde motive oluyorum ve hep daha cok ögrenmek istiyorum. Cok cok iyi ögretiyorsunuy, kelimeleri kolaylikla hafizamda tutabiliyorum anlatiminiz cok aciklayici oldugu icin. Allah yolunuzu acik etsin, yavrunuza saglikli ve mutlu ömür versin. Rabbim salih kullari arasina katsin. Allah'a emanet olun.
Burcu Safalı - 31.01.2018
Selamun aleyküm hocam dersleriniz çok güzel gidiyor çok memnunum allah kolaylık versin sizede bizede ama biley merak ediyorum bu yıl içinde inşallah evladınızın düzeni oturunca farklı dersler de çekmeyi düşünüyormuzunuz değişiklikler olacakmı sitede
Filiz Agirbas Özcan - 27.01.2018
Selamun aleykum ve rahmetullah ve barakatuh . Bundan birkaç yıl önce arapça benim için hayaldi. Hatta periskopta ilk derse başladığınızda 9. Derse geldiğimizde bana o kadar uzun ve zor görünüyordu ki , başlamaya korkuyordum. Şimdi elhamdülillah 86. Dersteyim hatta dersleri yakalamıştım biraz biriksin diye ara verdiğim dahi oldu. Bu hayalimi ilk basamağını gerçekleştirmeme rabbim sizi vesile kıldı. Ve bunda elbette önce rabbimin muvaffakiyeti daha sonra sizin özlü ve neyi nerede nasıl söyleyeceğinizi bildiğiniz uslununuzunda payı çok. Bence eğitimcilik okuyarak elde edilebilecek birseyden çok Allahın kimi kullarına ikram ettiği bir haslettir. Ve sizde bu haslet var maşallah. Derslerinizin çok faydası var . Elhamdulillah. Benim için en önemli kısmi ise metin okurken tek bir harf dahi atlamadan her ayrıntıya bir açıklık getirmenizdir. Bu akıllarda hiç soru işareti kalmamasına ve konuyu içselleştirme acısından çok faydalı. Tüm samimiyetimle yazdım. Aslında böyle methiyeler yazmak biraz bana uygun gelmiyor hem karşımdaki insanın hemde kendi ihlâsım acısından. Ama yazdıklarımda en ufak bir abartı yok. Rabbim niyet ettiğiniz her hayra sizi ve bizi muvaffak kılsın en hayırlısıyla.
1.Sayfadasınız
2
3
4
5
6
7
8